Faaliyet Raporu

     
Online Ziyaretçi Sayısı: 1
Toplam Ziyaretçi Sayısı: 605797
Belediye Başkanımız Şahin Arısoy'nun Halka Seslenişi
                                       Merhabalar Kıymetli Hemşerilerim;

 


            Belediyemiz, Belekcehan'a yapılan hizmetleri, çağdaş belediyecilik anlayışının gereklerine uygun bir biçimde gerçekleştirme çabasındadır. Günümüz Belediyeleri artık yalnızca su, kanalizasyon, yol, temizlik işleri, ruhsat düzenlemek v.b. hizmetlerle sınırlı, klasik belediyeciliği sürdüremez. Gelinen nokta; Halkımızın yaşam kalitesinin yükseltilmesi ile doğrudan ilişkili olan  yeni görevler, yeni bir hizmet anlayışını da zorunlu kılmaktadır. Belediye hizmetlerini de hızlı bir şekilde gerçekleştirmenin yanı sıra,kasabamıza yeni ve gülümseyen bir çehre kazandırmaya çalışmaktayız. Gerek çalışma prensibimiz, gerekse kasabamıza yaptıklarımız bunun en güzel göstergesi olduğunu düşünmekteyiz.

  Hemşerilerimizin, bizlere desteği devam ettikçe, güzel Belekcehan'ımızı hep birlikte, ekonomik, sosyal ve kültürel yönden gelişmiş bir BELDE haline getireceğiz.

 Belekcehanın layık olduğu güzellik ve refah düzeyine yükseltme çabamızda bizleri yalnız bırakmayan, katkı ve desteğini esirgemeyen tüm kasaba halkının bütün çalışmalarımızda yanımızda olacağını biliyoruz.

 

            Belediyemizin çalışmalarına katkı ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim.

 

            Saygılarımla.